Noteć Rosko - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Reklama

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Najnowsza galeria

Ks Leżenica - Noteć Rosko
Ładowanie...

Losowa galeria

Drawa Krzyż - Noteć Rosko
Ładowanie...

Wyszukiwarka

Aktualności

Sparing nr 2

  • autor: Admin, 2014-07-27 21:28

Sokół Duszniki - Noteć Rosko 1-3 (1-1)

bramki : Naplocha , Zawodnik Test 3 ,Zawodnik Test 5

skład:Zawodnik Test 1,Naplocha,Graś 96,Truchel,Pawlak,Dymek,

Zawodnik Test 2,Stochaj,Papaj,Zawodnik Test 3,Rzeszowski

grali również:Zawodnik Test 4,Zawodnik Test 5,Koza,Rembarz,Bak.K,Graś 97,Rzysko,Zawodnik Test 6

 


Najbliższy tydzień

  • autor: Admin, 2014-07-20 22:38

Treningi :

poniedziałek godz.18.00

wtorek godz.18.00

czwartek godz.18.00

Piątek mecz wyjazd Sokoł Duszniki godz 18.00


Pierwszy sparing

  • autor: mati001232, 2014-07-18 11:03

Noteć Rosko - Nałęcz Ostroróg 11-4

 


Plan sparingów

  • autor: Admin, 2014-07-17 22:21

Plan sparingów jesień 2014

19.07 Nałęcz Ostroróg /Rosko

26.07 Sokół Duszniki /Duszniki 

02.08 Warta Wartosław /Rosko

07.08 Tarzani Wrzeszczyna /Rosko

09/10 .08 Byki Obrowo /Obrowo

13.08 Błękitni Wronki /Wronki

16.08 Gryf Zofiowo /Rosko

23/24.08 LIGA !!!


Pierwszy trening

  • autor: Admin, 2014-07-14 22:19

Z dniem 15.07.2014r zawodnicy Noteci Rosko wznawiają treningi pod wodzą nowego trenera Wiesława Rzeszowskiego . Pierwszy trening odbędzie sie na stadionie o godz.18.00


Podsumowanie sezonu

  • autor: Admin, 2014-07-03 14:13

Przedstawiamy statystyki sezonu 2013/2014

(więcej w rozwinięciu)

 

 

 

 

 

 


Podział PKO

  • autor: Admin, 2014-07-01 15:09

Wydział Gier i Ewidencji OZPN Piła dokonał podziału na grupy rozgrywkowe w kategorii seniorzy:

KLASA OKRĘGOWA Grupa Południowa
1.Płomień Połajewo 2.Noteć Czarnków 3.Sokół Damasławek 4.Korona Stróżewo 5.Sokół Szamocin 6.Unia Wapno 7.Orzeł Pęckowo 8.Polonia Chodzież 9.Fortuna Wieleń -awans
10.Radwan Lubasz -awans 11.Zamek Gołańcz -awans 12.Noteć Rosko -awans

KLASA OKRĘGOWA Grupa Północna
1.Sparta Złotów 2.Polonia Piła 3.Polonia Jastrowie 4.Pogoń Łobżenica 5.GLKS Wysoka
6.Włókniarz Okonek 7.Łobzonka Wyrzysk -awans 8.Orkan Śmiłowo -awans 9.Zjednoczeni Kaczory -awans 10.Stella Białośliwie -awans 11.Unia Ujście -awans 12.Orzeł Osiek -awans

źródło: ozpn.pila.pl


Archiwum aktualności


Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Transfery - jesień 2014

Przybyli:

- Wiesław Rzeszowski (Sokół Pniewy)

- Adrian Piekarski (powrót z wypożyczenia/Polonia Chodzież)

- Patryk Bak (Błękitni Wronki ???)

- Michał Kolasa (Błękitni Kuźnica Czarnkowska???)

- Kamil Bzdziel (Lech II Poznań ???)

- Mateusz Ryżek (Warta Obrzycko/Błękitni Wronki???)

Odeszli:

- Jakub Naplocha (Błękitni Wronki???)

- Bartosz Grencel (koniec wypożyczynia/Noteć Czarnków)

- Piotr Bukowski (nie wznowił treningów)

- Sławomir Mąka (nie wznowił treningów)

- Jakub Pawlak (nie wznowił treningów)

- Filip Pawlak (Błękitni Wronki???)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Statystyki drużyny

Prawa autorskie

Kopiowanie treści bez zgody administratorów w celach zarobkowych jest zabronione.

Administratorzy strony nie ponosza odpowiedzialności za treści komentarzy.

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 4 gości

dzisiaj: 69, wczoraj: 423
ogółem: 678 994

statystyki szczegółowe